Dekoracje kościoła

Gdzie kupić ozdoby ślubne?

Ślub za pasem, a Ty dalej nie wiesz jakie, a przede wszystkim gdzie kupić ozdoby ślubne?
Pierwsze co nam przychodzi od głowy to internet i sklepy które możemy znaleźć w wyszukiwarce.
W sklepach internetowych bardzo często mamy spory  wybór ślubnych dekoracji, dlaczego lepiej jest wybrać dobry sklep internetowy niżeli na przykład popularne allegro? Powód jest prosty. W sklepie będzie wszystko spójne. Często mamy tak zwany cross selling który podpowiada nam jaki inny produkt wpasuje się do danej dekoracji która aktualnie przeglądamy w karcie produktu. Jest to w szczególności przydatne kiedy nie pamiętamy o każdej drobnej rzeczy która będzie nam potrzebna na ten właśnie dzień.
Jeżeli wybierzemy Allegro:
1. Musimy się znać na rzeczy, nikt z nami nie porozmawia na live chat, a telefon przeważnie podany jest tylko i wyłącznie w celach wysyłkowych.
2. Poświęcimy bardzo dużo czasu na wertowaniu ofert, co może tylko przysporzyć nam zbędną frustrację.
3. Tanio wcale nie oznacza dobrej jakości.

Dlaczego warto więc wybrać sklep internetowy?


1. Będziemy mogli porozmawiać z kimś na chacie, z kimś kto nam doradzi i podpowie od czego powinniśmy zacząć oraz jakie produkty będą pasować do naszego wystroju.
2. Zaoszczędzimy czas, wybierzemy konkretnie i wg nasz potrzeb.
3. Produkty w renomowanych sklepach zazwyczaj są bardzo dobrej jakości.

Jedyny minus który możemy napotkać na naszej drodze to oczywiście cena. Przeważnie nieco wyższa w sklepie internetowym niżeli przy popularnym portalu aukcyjnym Allegro.

Gdzie jeszcze możemy kupić ozdoby ślubne?

Ozdoby ślubne

Na pewno stacjonarnie. W większych miastach bez problemu powinniśmy znaleźć sklepy które udostępniają nam możliwość kupna dekoracji na ślub. Tego typu showroomy są idealne dla wszystkich tych którzy muszą najpierw zobaczyć na żywo i „dotknąć” żeby podjąć decyzję. Bez zbędnego: „myśleliśmy, że to będzie wyglądać inaczej”, lub też „jak długo można czekać na paczkę?”. Konkretnie i na miejscu. Jest obsługa która na pewno doradzi, zaoszczędzimy również czas, jeżeli jest to duży sklep z szerokim asortymentem, z dostępnością produktów również nie powinno być problemu. W Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu czy Gdańsku jest bardzo dużo tego typu sklepów. Co więcej często są to sklepy połączone z świadczeniem usług florystycznych.

Krótkie podsumowanie


Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, warto wygooglować frazę np.  „dekoracje ślubne warszawa” wyświetlą Ci się wtedy wszystkie sklepy ślubne znajdujące się w Warszawie. Możesz od razu przeczytać o nich opinie, a i często ludzie zamieszczają zdjęcia prosto z środka takiego sklepiku.
Natomiast w momencie kiedy w Twoim mieście nie ma takiego sklepu, to my polecamy znaleźć dobry sklep internetowy, poniżej lista naszych 3 faworytów:

happenings.pl
slubnezakupy.pl
sklepslubny.love

Jeden Komentarz

  • Monika

    Ozdoby ślubne w dużej mierze powinny odzwierciedlać nas samych. W dobrze ozdób pomogła mi codzienność. Styl jaki mi i mojemu mężowi towarzyszy przełożyłam na nasz wystrój ślubny. . Było to boho! Swoje wesele mieliśmy w pięknym folwarku, w Wejcherowie. Całość dekorowaliśmy sami i wyszło naprawdę cudownie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.