Dekoracje sali

Zaproszenia ślubne – Gdzie najlepiej zamówić?

Wyjątkowe zaproszeni ślubne – porady

Zaproszenia ślubne

Ta wyjątkowa chwila, kiedy ona powiedziała tak! I już po wszystkim? czy aby na pewno ☺? Przyszła pora na przygotowania do najważniejszego dnia w Waszym życiu, ślub! Pierwsze co przychodzi do głowy po wstępnych rozeznaniach  ślubnych to oczywiście zaproszenia ślubne. Jakie wybrać i na co zwrócić w szczególności uwagę?
Zaproszenia najłatwiej jest dostać na Allegro, ale można również znaleźć wiele ciekawych sklepów internetowych oferujących  nietuzinkowe zaproszenia ślubne. Jednym z nich który możemy polecić to happenings.pl.

Zaproszenia są bardzo ładne, a przy tym starannie wykonane i co najważniejsze, niedrogie.


Wracając do Allegro, co nas tam czeka? jakie zaproszenia możemy kupić na tym portalu?
Na pewno jest tanio, natomiast z wykonaniem bywa różnie. Na pierwszy rzut oka, możemy zauważyć, że większość zaproszeń nie posiada pełnego zadruku tylko ma białe marginesy. Dzieje się tak ze względu na użycie nieodpowiedniego sprzętu np. zwykłej drukarki cyfrowej. Jeżeli widzimy takie zaproszenia to i sam wydruk zazwyczaj jest bardzo niskiej jakości. Warto doczytać czy zaproszenia są drukowane techniką offestową, jeżeli tak, to jest to wysokiej jakości druk i ten przeważnie ma pełen zadruk. Gramatura papieru – powinna wynosić minimum 250g, lepsze są 300g, 350g papier może już być ciut za gruby.
Warto pamiętać: Im mniejsza gramatura papieru tym zaproszenia będą mniej sztywne.
Dodatki, najczęściej to laminat stosowany na czcionce, lub też wytłoczenia. Często możemy spotkać się również z nałożeniem brokatu.

Jakie zaproszenia ślubne dobrać?

Personalizacja zaproszeń ślubnych. Osobiście dla nas dużo lepiej prezentują się zaproszenia wypisane przez osoby zapraszające, oczywiście jest to tylko kwestia gustu.
Możliwości związane z personalizacją zaproszeń, wcale nie muszą ograniczać się tylko do wypisania imienia i nazwiska, godziny, miejsca, itd. Chcemy zmienić czcionkę, lub też elementy zaproszenia? Tutaj z pomocą przychodzą nam właśnie sklepy internetowe, niektóre udostępniają taką możliwość. Nie jest to tania opcja, głównie ze względu na ilość czasu którą musi poświęcić grafik. Jednakże jeżeli już się zdecydujemy na zaproszenia z możliwością pełnej personalizacji na pewno będą one jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne i zapewne zjawiskowe!

Oprócz zaproszeń – winietki!

Obowiązkowo pamiętajmy o tym punkcie, żeby dobrać winietki chociaż na wzór podobne do zaproszeń. Nie muszą być one jota w jotę takie same, ale nie powinny odbiegać charakterem od zaproszeń no i oczywiście od prezentowanej kompozycji dekoracji na stolikach i Sali.

Jak zauważyliście po przeczytaniu tego artykułu, rozwiązań gdzie i jakie zaproszenia kupić jest naprawdę całe mnóstwo, a wszystko zależy tylko od naszych upodobań.

Życzymy powodzenia!

Jeden Komentarz

  • Sylwia

    Przez aktualne wydarzenia zmuszeni byliśmy przełożyć ślub i wesele 🙁 Zaproszenia ślubne już dawno rozdane, teraz jedynie powypowiadaliśmy ludzi o przełożeniu daty. Już nam parę osób odmówiło…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.