780 176 137

Jakie dekoracje ślubne wybrać?

Dla każdej kobiety, ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w całym życiu. Dlatego ogromne znaczenie ma dla niej odpowiednia oprawa tej wyjątkowej okazji. W jaki sposób można udekorować kościół oraz salę weselną?

Klasyczne bądź nietypowe kolory

Biel to absolutna klasyka i jest najczęściej stosowanym kolorem na ślubach. Kojarzy się z czystością oraz łagodnością. Coraz częściej zdarza się jednak, że panny młode poszukują alternatywnych pomysłów i decydują się na inną kolorystykę. Przykładowo, w ostatnim czasie ogromną popularność zdobywają beże oraz delikatne pastele, które nadają uroczystości romantycznego klimatu.

Motyw przewodni

Interesującym pomysłem jest zastosowanie motywu przewodniego, który będzie obecny zarówno w kościele, jak i na sali weselnej czy nawet na sukni ślubnej! Może to być na przykład określony kwiat lub wyrazisty kolor, który będzie stanowił powtarzający się element dekoracji ślubnych. Motyw przewodni nadaje uroczystości indywidualnego charakteru i wyjątkowego stylu!

Minimalizm czy przepych?

Najczęściej to panna młoda decyduje, w jakim stylu ma być wystrój kościoła, sali weselnej, a także dekoracje ślubne. Tradycyjnie, ślub kojarzy się z przepychem i bogactwem ozdób, ale coraz większą popularnością cieszy się styl minimalistyczny. Prosta suknia ślubna, delikatny wystrój i ograniczone dekoracje to gorący trend! Bardzo modny jest także styl romantyczny- koronkowa suknia w kolorze pastelowego różu lub beżu oraz ogromna ilość kwiatów to obowiązkowe elementy tego stylu!

Szukasz dekoracji na swój ślub? Sprawdź tutaj

Be the first to comment on "Jakie dekoracje ślubne wybrać?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*