780 176 137

Ślubne toppery DIY – Porady oraz inspiracje od slubnydekorator

Dekoracje tortuDekoracje na tort

Zapewne nieraz zastanawialiście się nad znaczeniem słowa “topper“. Tak naprawdę ciężko określić genezę powstania tego słowa. Po wpisaniu frazy w wyszukiwarkę nie znajdziemy rozwinięcia tego słowa. Wg wiktionary.org topper to element reklamowy umieszczany nad inną reklamą np banerem, stoiskiem reklamowym. Jak więc określić topper na tort? Tort w tym przypadku to reklama, a topper jest jej elementem reklamowym? Teoretycznie może to tak wyglądać. Spojrzę na to bardzo pragmatycznie. Topper zawiera jakiś element w postaci graficznej, lub też napisu. W jednym i drugim przypadku przedstawia on nam coś np. imiona pary młodej. Umieszczamy go na torcie który odnosi się do tradycji weselnej, więc jest to połączenie dwóch można powiedzieć bliskich sobie atrybutów.
Trochę masło maślane, ale tak by to wyglądało. Co jest takiego więc magicznego w topperze na tort? Odpowiadamy, Indywidualność! Topper DIY to nic innego jak stworzenie takiej dekoracji na własną rękę. Może być to ciut problematyczne, wycinanie, klejenie klejem na gorąco, łączenie elementów na patyczkach, itp. Dobra informacja jest taka, że możemy kupić taki tort za naprawdę niewielkie pieniądze.

Gdzie kupić topper na tort?

Topper na tort jak wspomnieliśmy wcześniej jest niedrogą atrakcją. Średnio kosztuje od 5 do 40zł. Może on być wykonany na ozdobnym papierze, lub też na sklejce. Ten na sklejce będzie na pewno trwalszy, a w dodatku jest możliwość personalizacji. Są firmy które zajmują się wycinaniem na sklejce i tworzeniem topperów pod indywidualne zamówienie klienta. Jedną z takich firm jest happenings.pl

Oprócz możliwości wpisania imion, czy inicjałów, istnieje również możliwość wybrania koloru toppera np różowy, niebieski, złoty, srebrny, biały czy nawet czarny. Firma liczy sobie dodatkowe 3-5zł od takiej usługi. Są to naprawdę śmieszne pieniądze w skali tego co możemy otrzymać. Efekt? Powala!

Oprócz wspomnianej wcześnie firmy dużo ofert znajdziecie również Państwo na samym allegro. Jednakże możliwości malowania tam jeszcze nie widzieliśmy.

Topper weselny inicjały

Topper na tort jaki napis?

Standardowo na topperze weselnym znajdują się inicjały, lub też klasyczny napis Wesele-Moniki-i-Adriana. Nie jest to regułą, ale zazwyczaj tak to wygląda. Co my możemy Państwu polecić? Tak naprawdę sprawa jest indywidualna, jednakże wydaje mi się, że największą robotę robi podmiot. Państwo Młodzi, Nowożeńcy, Kasia i Darek. Lepiej zastanowić się nad charakterem wesela, jeżeli to Boho, polecamy eko toppery ze sklejki. Jeżeli coś w złocie czy srebrze, polecamy toppery malowane, lub też gotowe toppery na papierze ozdobnym.

Wydaje nam się, że temat topperów wyczerpaliśmy doszczętnie. Mamy nadzieję, że chociaż odrobinę przybliżyliśmy Wam czy są toppery i na co zwrócić uwagę przy ich zakupie.

Be the first to comment on "Ślubne toppery DIY – Porady oraz inspiracje od slubnydekorator"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*